Είστε καλεσμένοι στην εκδήλωση του PAL LAB & της AeliaPath!

Με την υποστήριξη του προγράμματος Erasmus+ της Ευρωπαϊκής Ένωσης, το PAL LAB και η AeliaPath παρουσιάζει "Παιδαγωγικές προσεγγίσεις για την αναβάθμιση των δασκάλων, διαμεσολαβητών και ειδικών που εργάζονται με παιδιά και νέους Ρομά - Ισότιμες ευκαιρίες και μείωση της πρόωρης εγκατάλειψης του σχολείου".

Ημερομηνία: 19 Οκτωβρίου 2023 Ώρα: 18:00 Τόπος: Alte Fablon, Φίλιππου 71, Θεσσαλονίκη

Στη συνάντηση αυτή θα έχετε την ευκαιρία να μάθετε περισσότερα για το πρόγραμμα PAL LAB Erasmus+ και να συζητήσουμε για τις δεξιότητες και τις ικανότητες που χρειάζονται οι εκπαιδευτικοί για να βοηθήσουν τα παιδιά &τους νέους Ρομά ώστε να βελτιώσουν τη σχολική τους επίδοση.Ενώστε τις δυνάμεις σας με εμάς και ελάτε να εργαστούμε μαζί για ένα λαμπρότερο μέλλον για τους/τις μαθητές/τριες Ρομά!

Σας περιμένουμε!

Pal lab Erasmus+ Project

Η συμμετοχή είναι δωρεάν. Για την καλύτερη οργανωση της εκδήλωσης εφόσον θέλετε να παρακολουθήσετε την εκδήλωση παρακαλούμε συμπληρώστε την φόρμα https://forms.gle/bG7AoXRPFYqpPw7Y8

8 Προβολές0 Σχόλια